Vyhlídkové lety a letecké zážitky z letiště Brno Tuřany. Informace pro cestující získáte na webu provozovatele letiště.
 

Tipy na vyhlídkové lety v Brně

Dárkový poukaz do 5 minut. Volejte: +420 530 514 400

Zajímavá místa pro vyhlídkové lety z Brna – tipy na trasy

Nabízíme Vám tipy na ty nejzajímavější trasy vyhlídkových letů z Brna. Vyberte si jestli chcete letět letadlem či vrtulníkem. A pokud je pro Vás obyčejný vyhlídkový let málo, můžeme si zvolit let s řízením letadla.

Vyhlídkový let Brněnská přehrada

Co stihnete z letadla vidět za 20 minut? Z pohodlí kokpitu si můžete prohlédnout to nejkrásnější z Brna jako pevnost Špilberk tyčící se na stejnojmenném kopci. Za hranicemi města se vám naskytne výhled na Brněnskou přehradu, středověký hrad Veveří u meandru Svratky nebo Nový hrad u Adamova.

Trasa letu: centrum Brna – hrad Špilberk – Brněnská přehrada – hrad Veveří – zřícenina hradu Nový Hrad – Adamov

Cena

Vyhlídkový let 20 minut pro 1 osobu – 7 400 Kč

Vyhlídkový let 20 minut pro 3 osoby – 7 900 Kč

Vyhlídkový let Macocha

Při výletu do Macochy obvykle jako turisté směřujeme dolů do jeskyní. Zažijte pohled na tuto dominantu Moravského krasu z nového úhlu. Během 30 minut letu si prohlédnete krásy Drahanské vrchoviny, památky jako zámek Křtiny a hrady Veveří či Nový hrad. Chybět nebude ani výhled na centrum Brna v celé své kráse.

Trasa letu: Drahanská vrchovina – zámek Křtiny – propast Macocha – CHKO Moravský kras – Nový Hrad – hrad Veveří – Brněnská přehrada – hrad Špilberk – centrum Brna

Cena

Vyhlídkový let 30 minut pro 1 osobu – 8 900 Kč

Vyhlídkový let 30 minut pro 3 osoby – 9 400 Kč

Vyhlídkový let Pálava

Vůbec nejoblíbenější trasa vyhlídkových letů z Brna. Hlavním bodem programu jsou pálavské vinice, Mušovská jezera s ostrovním kostelem svatého Linharta i zřícenina hradu Děvičky. Pozornosti jistě neunikne ani rozsáhlý Lednicko-Valtický areál s krásnými zámky Lednice a Valtice, zámeckým parkem a minaretem. Milovníci památek si užijí také výhledy zámky Židlochovice a Mikulov.

Trasa letu: centrum Brna – zámek Židlochovice – Mušovská jezera – Pálava – zřícenina Děvičky – Mikulov – Lednicko-Valtický areál – vinice jižní Moravy

Cena

Vyhlídkový let 40 minut pro 1 osobu – 11 400 Kč

Vyhlídkový let 40 minut pro 3 osoby – 11 900 Kč

Vyhlídkový let Jihomoravský kraj

Vyhlídkový let na míru pro ty, kteří chtějí vidět z Jihomoravského kraje maximum. Za 60 minut se stihneme proletět nad nejznámějšími památkami této oblasti – prohlédnete si Lednicko-Valtický areál, památník obětí bitvy u Slavkova a hrady Veveří a Nový hrad. Stejně tak vás jistě nadchnou výhledy na přírodní úkazy Drahanské vrchoviny v Moravském krasu.

Trasa letu: zámek Židlochovice – Novomlýnské nádrže – Pálava – Lednicko-Valtický areál – Mohyla míru – Slavkov u Brna – Drahanská vrchovina – vodní nádrž Opatovice – propast Macocha – Nový Hrad – hrad Veveří – centrum Brna

Cena

Vyhlídkový let 60 minut pro 1 osobu – 15 100 Kč

Vyhlídkový let 60 minut pro 3 osoby – 15 600 Kč

Jakékoli dotazy Vám rádi zodpovíme na následujícím telefonním čísle:
+420 530 514 400