Vyhlídkové lety a letecké zážitky z letiště Brno Tuřany. Informace pro cestující získáte na webu provozovatele letiště.
 

Pilotem na zkoušku

Pilotem na zkoušku

Adrenalinový zážitek, který si budete pamatovat na celý život! Akci pilotování na zkoušku můžete zažít ve čtyřmístných letadlech Cessna 172 nebo Piper PA-28, dvoumístném UL letadle Eurostar nebo ve čtyřmístném vrtulníku Robinson 44. Vyberte si variantu, která vás zaujme nebo nás kontaktujte, abychom vybrali let přesně vám na míru.

Pilotem na zkoušku v Brně

Pilotem letadla na zkoušku

Vyzkoušíte si řídit opravdové letadlo… Skvělá cena za 1 hodinu letu a 20 minut řízení letadla. Přistání na 3 letištích! Pokud od mala milujete letadla, volnost pohybu, vzrušení a umíte jednat v krizových situacích a navíc by vás lákalo sedět v reálném kokpitu letadla a zjistit, o čem to přesně je, je to akce pro vás.

Celková délka akce: 3 hodiny

1 osoba (max 100 kg)

Cena: 7 698 Kč

Zážitek Pilotem na zkoušku v Brně

Individuální Pilotem na zkoušku

Pilotování letadla Cessna pouze pro Vás! Termín si můžeme domluvit individuálně na jakýkoli den v roce. Budete řídit skutečné letadlo. Pouze Vy a zkušený instruktor. Základní let začíná na 20 minutách, kterým předchází hodinový briefing.

Celková délka akce: 2 hodiny

1 osoba (max 100 kg)

Cena: 9 900 Kč

Účastníci zážitku pilotem letadla Cessna na zkoušku

Individuální Pilotem na zkoušku pro 1 pilota a 2 osoby jako doprovod

Vezměte rodinu nebo známé na netradiční zážitek. Vy budete pilotovat a vaši přátelé se mohou kochat krajinou. Poletíte letadlem Cessna 172, které je osvědčené jako nejlepší typ pro vyhlídkové lety.

Celková délka akce: 2 hodiny

3 osoby (max 250 kg)

Cena: 9 400 Kč

Pilotem ultralehkého letadla na zkoušku

Pilotem ultralightu na zkoušku

Vyzkoušíte si řízení opravdového letadla. Vašim úkolem bude (pod dohledem zkušeného instruktora) odstartovat z letiště a letět po vytyčené trase. Délku letu si můžete zvolit. Po trase nesmíte zabloudit a na letišti opět správně přistát. Úžasný zážitek a netradiční dárek pro každého muže, který sní o létání.

Celková délka akce: 3 hodiny

1 osoba (max 90 kg)

Cena: 5 700 Kč

Pilotem UL letadla

Individuální pilotem UL letadla na zkoušku

Termín pilotování bude pouze na Vás! Sami si s instruktorem proberete základní informace v předletovém briefingu a potom usednete za knipl UL letadle Eurostar. Délka letu se dá libovolně prodloužit. Základní délka je 30 minut.

Celková délka akce: 3 hodiny

1 osoba (max 90 kg)

Cena: 7 700 Kč

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Individuální Pilotem vrtulníku na zkoušku – 1 osoba

Setkání je určeno pro všechny, kteří si chtějí vyzkoušet, co znamená reálné létání s helikoptérou. Nejprve provedeme 60 minutový briefing a poté bude následovat 30 minut řízení skutečného vrtulníku! Budeme mít k dispozici čtyřmístný vrtulník Robinson R 44. Před letem budete seznámeni s ovládáním vrtulníku a uděláme společně celou předletovou přípravu.

Celková délka akce: 2 hodiny

1 osoba (max 100 kg)

Cena 10 850 Kč

Pilotem vrtulníku Robinson na zkoušku

Individuální Pilotem vrtulníku na zkoušku – 3 osoby

Pilotování vrtulníku je opravdu nezapomenutelný zážitek. Na tento let sebou můžete vzít další dva účastníky dle vaší volby a ukázat jim, že zvládnete zkrotit vrtulník Robinson 44. Základní let trvá 30 minut, ale lze jej libovolně prodloužit.

Celková délka akce: 2 hodiny

3 osoby (max 250 kg)

Cena: 14 900 Kč

Hodnocení akce Pilotem na zkoušku Brno

Jakékoli dotazy Vám rádi zodpovíme na následujícím telefonním čísle:
+420 530 514 400