Nabídka vyhlídkových letů a akcí z letiště Brno Tuřany

Na této stránce naleznete přehled letů a leteckých akcí, které můžete zažít z letiště Brno Tuřany. Na našem letišti působí více provozovatelů, které tyto akce realizují a zde je přehled toho nejlepšího, co vám můžeme nabídnout za ty nejlepší ceny.

Více informací a rezervace - vyhlídkové lety Brno

Nejoblíbenější trasa vyhlídkového letu z Brna:

Vyhlídkové lety Brno

Délka letu: 40 minut
SLEVA 30% Objednat
Cena: 2 750 Kč (3 900 Kč)

Velký okruh Pálava - Lednicko Valtický areál - Mikulov - Centrum Brna

Chcete-li si vyhlídkový let z Brna doopravdy užít, pak je pro Vás velký okruh nad jižní Moravou ideální. Uvidíte krásnou Pálavu s Pavlovskými vrchy stejně jako krásný Lednicko valtický areál, zámek Mikulov a na závěr vyhlídkového letu také centrum Brna. Cena je konečná a zahrnuje veškeré poplatky. Pokud například kvůli počasí let prodloužíme, neplatíte další poplatky.

Pilotem na zkoušku UL letadlo

Délka letu: 10 minut
SLEVA 50% Objednat
Cena: 1 450 Kč (2 900 Kč)

Pilotem na zkoušku UL letadlo

Vyzkoušíte si řízení opravdového letadla. Vašim úkolem bude (pod dohledem zkušeného instruktora) odstartovat z letiště a letět po vytyčené trase. Délku letu si můžete zvolit. Po trase nesmíte zabloudit a na letišti opět správně přistát. Úžasný zážitek a netradiční dárek pro každého muže, který sní o létání.

Akrobatický let letadlem Zlín Z-142

Délka letu: 10 - 12 minut
SLEVA 20% Objednat
Cena: 3 800 Kč (4 560 Kč)

Akrobatický let letadlem

Hledáte pořádné vzrušení, pořádný adrenalin? Tak přesně pro vás je určený tento akrobatický let letadlem. Na vlastní kůži pocítíte, jaké přetížení zažívají piloti při soutěžích v letecké akrobacii! Souvraty, výkruty, přemety a mnohem víc vás čeká na tomto letu!

Vyhlídkový let s řízením letadla 20 minut pro 3 osoby

Délka letu: 20 minut
SLEVA 35% Objednat
Cena: 4 900 Kč (7 500 Kč)

Vyhlídkový let s řízením letadla 20 minut pro 3 osoby

Vyhlídkový let, při kterém budete sami řídíte letadlo. Ukažte rodince nebo přátelům, že to zvládnete. Trasu letu si můžete zvolit nebo vám doporučíme nejkrásnější trasy z Brna. Poletíte moderním americkým letadlem Cessna 172 SP, které se používá pro výcvik pilotů dopravních letadel.

Let Macocha 40 min pro 1 osobu

Délka letu: 40 minut
SLEVA 35% Objednat
Cena: 2 450 Kč (3 800 Kč)

Let Macocha 40 min pro 1 osobu NOVINKA pro rok 2014

Nejkrásnější trasa vyhlídkového letu do okolí Brna. Trasa je nabitá zajímavými místy. Trasa letu Macocha, na které uvidíte nejvíce zajímavých míst ze všech možných tras na 40 minut letu. Poletíte bezpečným a moderním letadlem Cessna 172 SP se skvělým výhledem z okénka.

Vyhlídkový let vrtulníkem

Délka letu: 15 minut
SLEVA 50% Objednat
Cena: 2 550 Kč (5 100 Kč)

Vyhlídkový let vrtulníkem nad Brněnskou přehradou 15 minut pro 1 osobu

Jeden z nejkrásnějších letů vrtulníkem. Prohlédneme si Brněnskou přehradu a Velkou cenu. Zažijeme neopakovatelný pocit z opravdového letu helikoptérou. Pohodový zážitek pro všechny zájemce o to, vyzkoušet si, jaké to je letět pořádným vrtulníkem. Navíc nyní za úžasnou cenu za 15 minut letu velkým vrtulníkem.

Vyhlídkový let Brno Tuřany

Délka letu: 20 minut
SLEVA 30% Objednat
Cena: 2 790 Kč (4 000 Kč)

Vyhlídkový let Brno Tuřany. Trasa dle výběru. 20 minut letu.

Trasu letu si určíte sami nebo vám doporučíme nejzajímavější letecké trasy a místa z Brna. Zavolejte nám, pokud potřebujete poradit nebo více informací. Poletíte moderním letadlem Cessna a trasu letu a datum si můžete zvolit dle vašeho přání.

Vyhlídkový let s řízením letadla

Délka letu: 20 minut
SLEVA 30% Objednat
Cena: 5 200 Kč (7 400 Kč)

Vyhlídkový let s řízením letadla 20 minut pro 3 osoby

Toto je opravdová lahůdka. Let malým letadlem nad rozzářeným Brnem. Atmosféra nočního Brna. Toto je zcela netradiční let pro ty, kdo chtějí zažít maximum. Akce je určena všem, kteří chtějí zažít něco více, než jen vyhlídkový let. Vychutnáte si atmosféru nočního Brna z výšky 300 metrů a na závěr přistanete na osvětlenou dráhu letiště Tuřany.

Let vrtulníkem dle přání

Délka letu: 30 minut
SLEVA 15% Objednat
Cena: 6 850 Kč (8 100 Kč)

Let vrtulníkem 30 minut dle přání

Pro 1 osobu. Zažijete euforický pocit z letu vzduchem. Toto je prostě vrtulník! Poletíte moderním vrtulníkem Robinson 22. Trasu letu si určíte sami nebo vám doporučíme nejzajímavější letecké trasy a místa. Zavolejte nám, pokud potřebujete poradit nebo více informací.

Romantický let letadlem

Délka letu: 30 minut
SLEVA 35% Objednat
Cena: 4 900 Kč (7 500 Kč)

Romantický let letadlem

Toto není obyčejný vyhlídkový let. Zaletíme si pro trochu modrého z nebe k oblakům... Tento let je určen pro všechny zamilované, kteří se dívají k obloze a právě prožívají ten nejšťastnější pocit z lásky a vnitřní spokojenosti. Přesně takto působí i tento let. Volnost, svoboda, pocit štěstí z nebe bez hranic. Poletíte moderním letadlem Cessna 172.

Let nad Alpy pro 3 osoby

Délka akce: 8 hodin
Objednat
Cena: 34 700 Kč

Let nad Alpy pro 3 osoby

Toto je zcela vyjímečný vyhlídkový let. Budete ohromeni majestátností nejvyšších vrcholků Alp. Alpy vás uchvátí a strhnou. Tak blízko jste ještě vrcholky hor neviděli. Spatříte úžasné panorama Alp ve své nejúchvatnější podobě. Poletíme se pokochat neskutečnou krásou našich nejbližších velehor. Uvidíte scenerie, které jen tak nespatříte a jsou dostupné pouze letadlem.

Pilotem na zkoušku 1

Délka letu: 60 minut
Objednat
Cena: od 4 800 Kč

Pilotem na zkoušku

Vyzkoušíte si řídit opravdové letadlo... Skvělá cena za 1 hodinu letu a 20 minut řízení letadla. Přistání na 3 letištích! Pokud od mala milujete letadla, volnost pohybu, vzrušení a umíte jednat v krizových situacích a navíc by vás lákalo sedět v reálném kokpitu letadla a zjistit, o čem to přesně je, je to akce pro vás.

Vyhlídkový let s řízením letadla

Délka letu: 20 minut
Objednat
Cena: od 4 250 Kč

Vyhlídkový let s řízením letadla

Jako novinku vytvořila skupina pilotů zážitek v podobě vyhlídkového letu, který si můžete sami odpilotovat. Také se vám zdá vyhlídkový let příliš obyčejný? Rádi byste si během letu vyzkoušeli řízení letadla a při tom se navíc kochali pohledem na přírodní krásy naší země? JDE TO! Překvapte svou rodinku bláznivým nápadem, že je svezete letadlem! Poletíte velkým a moderním letadlem Cessna 172 SP.

Let balonem PILOTEM NA ZKOUŠKU

Délka letu: 60 minut
Délka akce: 4 hodiny
Počet osob: 2
Objednat
Cena: 15 890 Kč

Let balonem PILOTEM NA ZKOUŠKU

Staňte se pilotem horkovzdušného balónu, vyzkoušejte si jak se balón řídí a prozkoumejte jeho útroby a systémy, to vše pod vedením zkušeného instruktora. V koši budete vy, váš pilot - instruktor a jako bonus můžete vzít nejvýše tři kamarády. Tento let je vhodný pro dospělé.

být pilotem skutečného vrtulníku

Délka letu: 60 minut
Objednat
Cena: od 11 860 Kč

Vyzkoušíte si být pilotem skutečného vrtulníku

Setkání je určeno pro všechny, kteří si chtějí vyzkoušet, co znamená reálné létání s helikoptérou Řízení vertulníku celkem 20 minut Budeme mít k dispozici čtyřmístný vrtulník Robinson R 44. Před letem budete seznámeni s ovládáním vrtulníku a uděláme společně celou předletovou přípravu

Let balónem z Brna

Délka letu: 60 minut
Délka akce: 3-4 hodiny
Počet osob: 1
Objednat
Cena nyní 3 950 Kč (Původně 4 800 Kč)

Let balonem z Brna

Pohodový let balónem nad nádhernou krajinou, po přistání jako bonus přípitek a malé překvapení. Pojďte se s námi vznášet v oblacích, doslova… zažijete let balónem. Horkovzdušný balón pro naprosto jiný zážitek z létání. Žádný motor, žádný hluk, jen zpívající ptáci kolem vás.Darujte nezapomenutelný zážitek - využijte dárkový poukaz!

Tipy na trasy vyhlídkových letů z Brna na 30 minut:

1. Ždánický les, hrad Buchlov, Velehrad, rozhledna Brdo, Chřiby
2. Větrný mlýn Ruprechtov, zámek Plumlov, krásy Drahanské vrchoviny
3. Centrum Brna (Petrov, Špilberk), Brněnská přehrada, Automotodrom Brno, okolí Brna, případně i Vaše bydliště


Informační telefon vyhlídkové lety: 776 469 677

Kontaktní email: rezervace@letistebrnoturany.czKontakt na vyhlídkové lety

+420 776 469 677

Kontakt pro cestující

Airport Brno


Další kontakty letiště Brno

Video z našich vyhlídkových letů:

Pilotem na zkoušku

Vyhlídkové lety Brno

Dárkový poukaz:

Vyhlídkové lety Brno


Létáme po celý rok. Zavolejte a domluvíme si vyhlídkový nebo seznamovací let. Kontakt